9/03/2016

koniec lataZwykle gdy kończy się lato, a ja przestaję zwiedzać wszystkie możliwe place zabaw w okolicy i nasze mieszkanie broni się przed upałem znowu wracam do zdjęć. 

Kilka weekendowych migawek na dobry początek września...
Cudownej niedzieli

K.

6 komentarzy:

 1. Ładna kuchnia ! do uzdatnienia wody oraz zapewnienia sobie zdrowej i smacznej wody do picia oraz do gotowania warto pomyśleć o filtrze najlepiej molekularnym z naturalną mineralizacją - w dużych miastach bez takiego gadżetu trudno żyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie urzekły nowe osiedla wrocław i niespodziewałam się, że wiele inwestycji jest położonych wśród zielonych terenów. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zrealizować moje marzenie o kupnie mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękności, zapraszam do siebie po darmowe plakaty do druku https://plakatowka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie urządzone. Ja właśnie wprowadziłem się do swojego nowego mieszkania, które po długich poszukiwaniach udało mi się w końcu znaleźć na stronie jednego z deweloperów we Wrocławiu ;) Miałem szczęście bo było to ostanie mieszkanie w lokalizacji, w której chciałem mieszkać. Teraz pozostaje tylko urządzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia... Mnie natomiast urzekły mieszkania na sprzedaż w Łomży i bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...